پانتون بوت سایمان

این مورد را ارزیابی کنید
(1 رای)

 پانتون بوت شناوری دوبدنه با عرشه کاملا مسطح بوده و یک قایق تفریحی لوکس و لذت بخش است که می­تواند همه چیز را، از یک روز آرامش بخش در دریاچه گرفته تا یک سواری هیجان انگیز ارائه دهد.

اگر تا به حال در یک پانتون مدرن نبوده اید، اکنون زمان آن فرا رسیده است تا قدم فراتر گذاشته و به این باور برسید که قایق های پانتون تا چه اندازه، به صورت حیرت انگیزی پیشرفت کرده و تا چه حد آرامش بخش شده اند.
پانتون بوت توریستی 11 نفره، محصولی از شرکت آرام شناور کیان قشم است که برای توریسم دریایی مناسب است. بدنه­ی پانتون بوت از آلومینیوم دریایی ساخته شده و امنیت کاملی را برای مسافران، در محدوده مجاز گردشگری دریایی فراهم می­کند. این شناور با سرعت بالا به همراه قابلیت دریامانی مناسب ترکیبی از امنیت و هیجان را به ارمغان می­آورد و با برخورداری از عرشه ی کاملاً مسطح، به مسافران این امکان را می دهد که از سینه شناور تا پاشنه حرکت کنند و لذت فوق العاده ای را برای گردشگران فراهم می کند.
به درخواست مشتری و با نصب موتورهایی با قدرت بالا، امکان بهره بردن از سرعت بالا، ضمن حفظ پایداری نیز وجود دارد. علاوه بر این، امکان نگهداری از تجهیزات و وسایل در زیر مبلمان قایق وجود دارد و با نصب سرسره آبی بر روی آن می­توان اوقات فرح­بخشی را برای اعضای خانواده فراهم نمود. به طور خلاصه، از یک پانتون بوت به راحتی می توان برای انجام یک سفر خانوادگی استفاده کرد.

 

Capacity

Hull Material

Lightweight

Speed

Engine

Draft

Breadth

Overall Length

11passengers+1crew

Marine Aluminum

1850 kg

25 knot

1 x 150 hp

0.42 m

2.5 m

8.16 m

خواندن 2688 دفعه

رسانه