جرثقیل حمل شناور

این مورد را ارزیابی کنید
(1 رای)

 جرثقیل حمل شناور، دستگاهی است که به منظور از آبگیری، حمل و به آب اندازی شناورهای مختلف در یاردهای تعمیرات و ساخت کشتی طراحی و ساخته شده است. این جرثقیل می­تواند فرایند حمل و جابجایی شناورها را به امری سهل و راحت تبدیل نماید و از بروز خطرات و آسیب های مختلف به شناور جلوگیری کند. این دستگاه دارای عملکرد منحصربفرد، کارکرد ظریف و همچنین ساختار قوی همراه با ایمنی و سطح اطمینان مناسب است. شرکت آرام شناور کیان قشم با بومی سازی فناوری ساخت جرثقیلهای حمل شناور، در حال حاضر قادر به تولید این دستگاه در ظرفیتهای 50 تا 800 تن است.

ساختار اصلی جرثقیل حمل شناور شامل هوکها، سیستم کنترل الکتریکی، مکانیزم بالابر هیدرولیکی، دستگاه های فرمان و سایر اجزا می باشد. این جرثقیل می­ تواند بمنظور از آبگیری، جابجایی و به آب اندازی قایق­ها و کشتی­هایی با ارتفاع و عرض مختلف مورد استفاده قرار گیرد. این جرثقیل از کمربندی انعطاف پذیر و محکم و قلاب به منظور بلند کردن شناورها استفاده می کند. این دستگاه از مزایای بسیاری اعم از نگهداری راحت، انعطاف پذیری مناسب، دوام چشمگیر و عملکرد ساده برخوردار است. شایان ذکر است که اگر جرثقیل حمل شناور بر روی سطح ناهموار حرکت کند، همچنان این دستگاه در جریان فرایند عملیات، از ایمنی و سطح اطمینان بالایی برخوردار است.

جرثقیل حمل شناور کاربردهای گسترده و کارکرد های دیگری نیز دارد، بدین ترتیب که قادر است در ترمینال های قایق­های تفریحی یا اسکله های مختلف به منظور به آب اندازی و از آبگیری شناورها مورد استفاده قرار گیرد.

ما دارای استانداردها و گواهینامه­های حرفه­ای مربوط به تولید جرثقیل حمل شناور هستیم. انتخاب محصولات ما بهترین سرمایه گذاری شما در بازار تجهیزات بالابر خواهد بود.

خواندن 1189 دفعه