آلاچیق های شناور

آلاچیق های شناور (3)

ایده طراحی و ساخت آلاچیق­های شناور در شرکت آرام شناور کیان قشم، با هدف معرفی محصول دریایی ارزان قیمت جهت بکارگیری در شرکتهای خدمات گردشگری دریایی با هر توان مالی ایجاد گردید تا با کاهش هزینه های راه اندازی کسب و کارهای گردشگری دریایی، قدمی مثبت جهت استفاده عموم هموطنان از این خدمات ارزان فراهم گردد. آلاچیق­های شناور جهت استفاده در دریاچه ها، سدها و نواحی ساحلی دریای مازندان، خلیج فارس و دریای عمان تا فاصله 1 مایلی ساحل مناسب هستند. در حال حاضر تعدادی از این محصول در مناطق شمال کشور، سواحل چابهار، جزیره قشم و کیش و سواحل بوشهر بکار گرفته شده است.

این محصول با ایجاد محیطی آرامش­بخش برای خانواده­ها می­تواند برای ساعاتی لحظات بیادماندنی را برای خانواده­های ایرانی فراهم نماید. با توجه به طراحی و ساخت این محصول بر اساس آخرین استانداردها تحت نظر موسسات رده­بندی داخلی، از ایمن مناسبی برخوردار می­باشد. بدنه این محصول از چوب ساخته شده و کلیه اتصالات آن از جنس فولاد ضد زنگ (SS316) تهیه شده است که عمر محصول را به میزان قابل قبولی افزایش می­دهد. بخش شناوری این محصول را نیز بشکه های پلاستیکی بسیار مقاومی تشکیل داده­اند که تستهای بسیار سختگیرانه­ای را در کارخانه تولیدی گذرانده­اند و جهت افزایش ایمنی در مرحله مونتاژ در شرکت آرام شناور، داخل تمام مخازن با فوم یکپارچه کاملا پر می­شود. 

شرکت آرام شناور با ارائه خدمات پس از فروش بی نظیر خود تمامی ایرادات احتمالی محصولات تولیدی خود را برطرف می­نماید که این خدمات رضایت مشتریان را به همراه داشته است و در واقع فروش محصول آغاز تعهد شرکت محسوب می­شود.

در حال حاضر آلاچیق­های شناور در دو مدل در شرکت آرام شناور کیان قشم تولید می­شود:

1ـ آلاچیق شناور شش ضلعی که در دو مدل آلاچیق شناور سایدا و کلبه آلاچیق شناور ارائه می­گردد.

2ـ آلاچیق شناور مستطیلی

 

 

کلبه آلاچیق شناور

آلاچیق شناور مستطیلی

آلاچیق شناور سایدا