شرکت آرام شناور کیان قشم یک تولید کننده شناور است.

شرکت آرام شناور کیان قشم هم اکنون با تولید انواع شناور های آلومینیومی ، فولادی و کامپوزیت سهم مناسبی از تولید داخلی را در اختیار دارد . طراحی و تولید انواع آمبولانس دریایی ، کروبوت ،شناور های تحقیقاتی و صیادی میگو و ماهی ، شناور آتشخوار، یدک کش ها ، لندینگ کرافت ها و بارج ها بخشی از توان شرکت است که به لطف الهی به مرحله تولید رسیده است . این شرکت با مشارکت شرکای داخلی و خارجی خود اقدام به طراحی و تولید انواع شناورهای جدید کرده است و برای انواع شناورهای با طول تا 60 متر و وزن تا 800 تن هم اکنون سفارش می پذیرد.

شرکت آرام شناور کیان قشم تنها یک تولید کننده شناور نیست.

شرکت آرام شناور کیان قشم با همکاری شرکای داخلی ، خارجی و دانشگاه های پیشرو کشور اقدام به طراحی ، تولید و فروش گستره ای از تجهیزات صنایع دریایی و بندرگاهها مانند جرثقیل متحرک حمل شناور ، جرثقیل های بندرگاهی ، تجهیزات سیار سازی و تریلر ها ، دیزل ژنراتورها و برج نور سیار نموده است.سفارش انواع این تجهیزات همین الان و تنها با یک تماس با شرکت امکانپذیر خواهد بود.

آرام شناور کیان قشم، یک شرکت پویا و آینده نگر است که در کشور ایران و در جزیره قشم واقع شده است. این شرکت با قریب به یک دهه تجربه در طراحی و ساخت انواع مختلف شناورها، یکی از بزرگترین ظرفیتهای تکنولوژیکی صنعت دریایی و کشتی سازی ایران محسوب می شود. شرکت آرام شناور کیان قشم در خصوص انواع زیادی از شناورهای مختلف، تجربه ی خوبی را به دست آورده و تخصص این شرکت، مناسب برای طراحی انواع مختلف شناورهای سایز کوچک و متوسط  است.

شرکت ما سعی براین دارد با بالا بردن راندمان و سودآوری پروژه های مهندسی به سطح کاملا جدیدی، انتظارات مهندسی را تغییر دهد.

هدف ما دستیابی به ساخت محصولات برجسته، با تمرکز بر نیازهای مشتری، تجربه کاربر، کنترل کیفیت و توجه به جزئیات در هر مرحله از روند توسعه ی یک ایده است. علاوه بر این، به واسطه ی توانمندی و دانش گسترده ای که راجع به قوانین و مقررات داریم، قادر به راهنمایی شما در طول مراحل مختلف طراحی و ساخت، در جهت بر آورده کردن انتظاراتتان هستیم.

بنابراین با داشتن هرگونه درخواستی، از تماس با ما دریغ نکنید....

برای دانلود  کاتالوگ سال 98 اینجا کلیک کنید.