اخبار

اخبار (8)

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
بیست و یکمین همایش و نمایشگاه بین المللی صنایع دریایی و دریانوردی جمهوری اسلامی ایران جزیره قشم برگزار می گردد. شرکت آرام شناور کیان قشم با توجه به محصولات و فعالیتهای گسترده در این زمینه پذیرای شما میهمانان عزیز می باشد. برای دریافت بروشور محصولات اینجا کلیک کنید.
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
تست های نهایی جرتقیل بزرگ حمل شناور (کشتی) MBH:mobile boat hoist با ظرفیت ۳۰۰ تن محصول شرکت آرام شناور کیان قشم با موفقیت انجام شد و گواهینامه های مربوطه توسط موسسه رده بندی ایرانیان صادر گردید .
دوشنبه, 04 شهریور 1398 ساعت 14:22

قایق یگان گارد بندر چابهار

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
قایق یگان گارد بندر چابهار توسط شرکت آرام شاور کیان قشم تولید شد. برای مشاهده فیلمهای بیشتر در خصوص این محصول اینجا کلیک کنید.
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
حضور وزیر محترم راه و مسکن و شهرسازی و همراهان محترم بر روی آلاچیق شناور شرکت آرام شناور کیان قشم در تاریخ 26 اسفند ماه سال 1397 در محل جنگل حرای قشم انگیزه ی این شرکت را در تولید انبوه آلاچیق شناور و ارسال به تمام استان های ایران جهت بهره مندی بیشتر از لذت گردشگری دریایی بیش از پیش تقویت نمود .
سه شنبه, 13 فروردين 1398 ساعت 13:09

به آب اندازی شناور تفریحی- گردشگری آبادیس

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
در تاریخ نوزدهم اسفندماه سال 1397 با حضور نماینده ی عالی اداره کل صنعت و معدن و تجارت منطقه آزاد قشم شناور کاتاماران گردشگری فایبرگلاس هشت و شش دهم متری 12 نفره با نام تجاری ابادیس رونمایی و به آب اندازی شد . شناور با موتورهای متنوع می تواند سرعت های متنوعی را برای گردشگران ایجاد کند . در حال حاضر موتور 80 اسب بخار و سرعت 25 گره دریایی تعریف اولیه شناور است . با توجه به اینکه بدنه انتخابی از خانواده ی شناورهای تندرو می باشد امکان دسترسی به سرعت تا 40 گره دریایی نیز وجود دارد . تولید انبوه این شناور برای توسعه گردشگری حرا و هنگام در دستور کار شرکت آرام شناور کیان قشم می باشد .
این مورد را ارزیابی کنید
(1 رای)
شناور تفریحی پانتون بوت قشم رونمایی شد مدیرکل صنعت، معدن و تجارت سازمان منطقه آزاد قشم گفت: شناور تفریحی پانتون بوت ساخت شرکت آرام شناور کیان قشم با نام تجاری "سایمان" SAYMAN_PB11 در بیستمین نمایشگاه بین المللی صنایع دریایی و دریانوردی جمهوری اسلامی ایران (۲۶ تا ۲۸ آذر) در منطقه آزاد کیش رونمایی شد. به گزارش روابط عمومی سازمان منطقه آزاد قشم، محمد مهدی برنجی اعلام کرد: این شناور ۱۲ نفره (۱۱مسافر و یک خدمه) با هدف ارتقای سطح گردش دریایی در جنگل حرا و خلیج دلفین های قشم طراحی و ساخته شده و به زودی با حضور مسئولان سازمان منطقه آزاد به بهره برداری می رسد. وی اعلام کرد: شناورهای خارجی مشابه سایمان که در کشورهای غربی تولید می شود با دو برابر قیمت تولید شده در شرکت آرام…
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
نخستین آلاچیق شناور ساخت متخصصین شرکت شناورسازی آرام شناور کیان قشم با حضور عبدالجواد کمالی عضو هیات مدیره و معاون فرهنگی، اجتماعی و گردشگری سازمان منطقه آزاد قشم به آب انداخته شد.
این مورد را ارزیابی کنید
(1 رای)
نهم دیماه 1395 اولین کشتی فایبرگلاس تحقیقاتی - صیادی حوزه خلیج فارس با فرم بدنه ای جدید که نمونه مشابه اندکی در دنیا دارد و به سفارش پژوهشکده میگوی کشور در موسسه شهید محلاتی ساخته شد، پس از طی آزمایشات موفق ساحل و دریا تحویل کارفرما گردید.